Novel Real Estate Logo

L0952 - Продажба - Куќа, Сопиште

Општи информации:

Последна промена: 09/07/2021  
Населба: Сопиште  
Локација:  
Површина: 160 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Број на купатила:
Тераса: да 
Вкупна површина на плац: 550 

Финансиски Информации:

Цена: 100000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Сопиште со површина од 160 m2. Екстра: Цена: 100000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Sopishte so povrshina od 160 m2. Ekstra: Cena: 100000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 105 m²
500 €
Се продава Стан во Црниче 126 m²
148000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 144 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Sopishte so povrshina od 160 m2. Ekstra: Cena: 100000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links