Novel Real Estate Logo

L0991 - Продажба - Куќа, Пинтија

Општи информации:

Последна промена: 10/07/2024  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 198 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје+кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2019 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 250 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 170000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Пинтија со површина од 198 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Гаража, Двор. Цена: 170000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Pintija so povrshina od 198 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza, Dvor. Cena: 170000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Pintija so povrshina od 198 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza, Dvor. Cena: 170000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links