Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A9186

Општи информации:

Последна промена: 05/06/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 40 m2. Екстра: Сопствено парно, Греење на струја. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Greenje na struja. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 36 m²
230 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
240 €
Се издава Стан во Кисела Вода 37 m²
240 €
Се издава Стан во Кисела Вода 45 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Greenje na struja. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.