Novel Real Estate Logo

A10055 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 25/05/2022  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 36 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 240 €
Депозит: 240 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 36 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 240 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 36 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 240 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 35 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 40 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 36 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 240 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links