Novel Real Estate Logo

A10494 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 18/10/2021  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација: ул. 9 Мај 
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 90 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links