Novel Real Estate Logo

A11192 - Издавање - Стан, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 22/06/2022  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Клима:
Централно Парно:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 2 53 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се издава Стан во Карпош 2 52 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links