Novel Real Estate Logo

A11929 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 19/10/2021  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 380 €
Депозит: 380 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 380 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 380 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 380 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links