Novel Real Estate Logo

A12683 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 01/06/2021  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 65 m2. Екстра:. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 65 m2. Ekstra:. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 70 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 63 m²
400 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 65 m2. Ekstra:. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links