Novel Real Estate Logo

A12870 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 03/03/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Краток престој:
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 100 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Краток престој. Цена: 0 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Kratok prestoj. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 97 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 105 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 98 m²
800 €
Се издава Стан во Центар 104 m²
750 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Kratok prestoj. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links