Novel Real Estate Logo

A12889 - Издавање - Стан, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 24/12/2021  
Населба: Карпош 2  
Локација: Мида 
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 52 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 250 EUR
Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 52 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 50 m²
300 €
Се издава Стан во Козле 70 m²
400 €
Се издава Стан во Капиштец 90 m²
390 €
Се издава Стан во Аеродром 52 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 52 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links