Novel Real Estate Logo

A12898 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 02/06/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 260 €
Депозит: 260 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 40 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 260 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 260 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
240 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 35 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 43 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 42 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 260 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links