Novel Real Estate Logo

A13861 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2021  
Населба: Центар  
Локација: ул. 50 Дивизија 
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен стан во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Кујнски елементи. Цена: 300 EUR
Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kujnski elementi. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kujnski elementi. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links