Novel Real Estate Logo

A14471 - Издавање - Стан, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2023  
Населба: Карпош 2  
Локација: МИДА  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Нова Зграда, Гаража, Камера. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Nova Zgrada, Garaza, Kamera. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Nova Zgrada, Garaza, Kamera. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links