Novel Real Estate Logo

A6627 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 09/03/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/8 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Паркинг. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 45 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 46 m²
320 €
Се издава Стан во Центар 53 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links