Novel Real Estate Logo

B0239 - Издавање - Кат од куќа, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 05/09/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 76 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 76 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 76 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 76 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links