Novel Real Estate Logo

B0323 - Издавање - Кат од куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 09/10/2023  
Населба: Козле  
Локација: ул.Милан Марковиќ 
Површина: 96 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 24м2 
Ориентација: ј-с 
Година на градба: 1985 
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 96 m2. Екстра: Централно Парно, Реновиран, Паркинг, Гаража, Клима. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Parking, Garaza, Klima. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Parking, Garaza, Klima. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links