Novel Real Estate Logo

B0448 - Издавање - Кат од куќа, Трнодол

Општи информации:

Последна промена: 20/05/2022  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Трнодол со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Аларм, Камера. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Alarm, Kamera. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Alarm, Kamera. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links