Novel Real Estate Logo

B0478 - Издавање - Кат од куќа, Водно

Општи информации:

Последна промена: 27/11/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 700м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Водно со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 350 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links