Novel Real Estate Logo

B0554 - Издавање - Кат од куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2022  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 140 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 140 m2. Екстра: Паркинг. Цена: 800 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 140 m2. Ekstra: Parking. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 140 m2. Ekstra: Parking. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links