Novel Real Estate Logo

B0657 - Издавање - Кат од куќа, Водно

Општи информации:

Последна промена: 04/10/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 93 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Краток престој:
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Водно со површина од 93 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Краток престој. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 93 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 93 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links