Novel Real Estate Logo

B0692 - Издавање - Кат од куќа, Водно

Општи информации:

Последна промена: 26/05/2022  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: ј-и 
Двор: 40м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 390 €
Депозит: 390 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Водно со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 390 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 390 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 390 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links