Novel Real Estate Logo

C0275 - Издавање - Куќа, Трнодол

Општи информации:

Последна промена: 19/07/2023  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 250 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: да 
Година на градба: 1996 
Двор: 190м2 
Вкупна површина на плац: 325 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Трнодол со површина од 250 m2. Екстра: Сопствено парно, Гаража, Клима. Цена: 1200 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 250 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Garaza, Klima. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 250 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Garaza, Klima. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links