Novel Real Estate Logo

C0747 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 16/11/2023  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 162 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + 2 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1450 €
Депозит: 1450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 162 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 1450 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 162 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 1450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 162 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 1450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links