Novel Real Estate Logo

E0106 - Издавање - Канцеларија, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 08/02/2024  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 97 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 97 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Клима, Нова Зграда. Цена: 700 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 97 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima, Nova Zgrada. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 97 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima, Nova Zgrada. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links