Novel Real Estate Logo

E2560 - Издавање - Канцеларија, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 10/05/2024  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 95 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2015 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 95 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 95 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 95 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links