Novel Real Estate Logo

E2580 - Издавање - Канцеларија, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 19/09/2023  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Капиштец со површина од 58 m2. Екстра: Цена: 450 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 58 m2. Ekstra: Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 58 m2. Ekstra: Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links