Novel Real Estate Logo

F1420 - Издавање - Локал, Волково

Општи информации:

Последна промена: 27/09/2023  
Населба: Волково  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен локал во Скопје, Волково со површина од 58 m2. Екстра: Греење на струја, Паркинг. Цена: 0 EUR
Se izdava prazen lokal vo Skopje, Volkovo so povrshina od 58 m2. Ekstra: Greenje na struja, Parking. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Volkovo so povrshina od 58 m2. Ekstra: Greenje na struja, Parking. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links