Novel Real Estate Logo

H0206 - Издавање - Деловен Објект, Сингелиќ

Општи информации:

Последна промена: 16/09/2019  
Населба: Сингелиќ  
Локација:  
Површина: 500 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Подрум: да 
Двор: да 
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 2500 €
Депозит: 2500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен деловен објект во Скопје, Сингелиќ со површина од 500 m2. Екстра: Паркинг. Цена: 2500 EUR
Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Singelikj so povrshina od 500 m2. Ekstra: Parking. Cena: 2500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Дебар Маало 85 m²
136000 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
400 €
Се продава Стан во Жданец 71 m²
83000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Singelikj so povrshina od 500 m2. Ekstra: Parking. Cena: 2500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links