Novel Real Estate Logo

J3554 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 20/04/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 93 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 76000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 93 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 76000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 93 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 76000 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Кисела Вода 96 m²
75000 €
Се продава Стан во Кисела Вода 93 m²
73000 €
Се продава Стан во Кисела Вода 90 m²
78000 €
Се продава Стан во Кисела Вода 90 m²
80000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 93 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 76000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links