Novel Real Estate Logo

J3762 - Продажба - Стан, Мичурин

Општи информации:

Последна промена: 17/12/2019  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 148 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 110000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Мичурин со површина од 148 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 110000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 148 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 110000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 148 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 110000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links