Novel Real Estate Logo

J3876 - Продажба - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2021  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 148 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 11м2 
Подрум: +3м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 190000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Капиштец со површина од 148 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 190000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 148 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 190000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 144 m²
0 €
Се издава Стан во Карпош 2 52 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 148 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 190000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links