Novel Real Estate Logo

J4021 - Продажба - Стан, Жданец

Општи информации:

Последна промена: 20/09/2021  
Населба: Жданец  
Локација:  
Површина: 71 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север-запад 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 79000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Жданец со површина од 71 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 79000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Zdanec so povrshina od 71 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 79000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Zdanec so povrshina od 71 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 79000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links