Novel Real Estate Logo

J4050 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 27/10/2021  
Населба: Центар  
Локација: бул. Мит. Теодосиј Гологанов 
Површина: 56 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +7м2 
Ориентација: исток-запад 
Клима:
Греење на струја:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 84500 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 56 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Реновиран. Цена: 84500 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Renoviran. Cena: 84500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 144 m²
0 €
Се издава Стан во Карпош 2 52 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Renoviran. Cena: 84500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links