Novel Real Estate Logo

J4063 - Продажба - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 30/05/2022  
Населба: Козле  
Локација: ул.Јуриј Гагарин 
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2018 
Двор: +40м2 
Клима:
Греење на струја:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 189000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Нова Зграда, Двор. Цена: 189000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Dvor. Cena: 189000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Dvor. Cena: 189000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links