Novel Real Estate Logo

J4086 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 27/06/2022  
Населба: Аеродром  
Локација: ул.Коста Новаковиќ 
Површина: 34 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 41500 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 34 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 41500 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 34 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 41500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 34 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 41500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links