Novel Real Estate Logo

J4110 - Продажба - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 20/04/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација: ул.Мајаковски 
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Подрум: да 
Ориентација: југ-запад 
Клима:
Централно Парно:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Сопствено парно, Лифт, Реновиран. Цена: 0 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Sopstveno parno, Lift, Renoviran. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Sopstveno parno, Lift, Renoviran. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links