Novel Real Estate Logo

J4121 - Продажба - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 04/07/2022  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/6 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток 
Година на градба: 2007 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 108000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 108000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 108000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Дебар Маало 85 m²
136000 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
400 €
Се продава Стан во Жданец 71 m²
83000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 108000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links