Novel Real Estate Logo

J4204 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 11/08/2023  
Населба: Аеродром  
Локација: Бул.Јане Сандански 
Површина: 78 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/8 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: не 
Ориентација: исток 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 97000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 78 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Клима. Цена: 97000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 78 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima. Cena: 97000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 78 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima. Cena: 97000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links