Novel Real Estate Logo

J4213 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 22/03/2023  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +3м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 97500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 72 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 97500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 97500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Мичурин 49 m²
76000 €
Се издава Стан во Водно 125 m²
1200 €
Се издава Стан во Карпош 2 65 m²
600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 97500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links