Novel Real Estate Logo

J4218 - Продажба - Стан, Карпош 1

Општи информации:

Последна промена: 27/04/2023  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 89 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Ориентација: исток 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 160500 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 89 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Гаража. Цена: 160500 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 89 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Garaza. Cena: 160500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Мичурин 49 m²
76000 €
Се издава Стан во Водно 125 m²
1200 €
Се издава Стан во Карпош 2 65 m²
600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 89 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Garaza. Cena: 160500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links