Novel Real Estate Logo

J4279 - Продажба - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 13/10/2023  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 79 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 11 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: с-и 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава стан во Скопје, Капиштец со површина од 79 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 0 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 79 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 79 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links