Novel Real Estate Logo

J4281 - Продажба - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 19/09/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2018 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 110000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 110000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 110000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 110000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links