Novel Real Estate Logo

K0137 - Продажба - Кат од куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 15/10/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 96 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Ориентација: југ 
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 95000 €
Провизија:

Опис:

Се продава кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 96 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 95000 EUR
Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 95000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 95000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links