Novel Real Estate Logo

L0531 - Продажба - Куќа, Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 22/09/2023  
Населба: Лисиче  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Ориентација: и,с,ј 
Двор: 200 
Вкупна површина на плац: 305 
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 85000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Лисиче со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Гаража. Цена: 85000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Lisiche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Garaza. Cena: 85000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Lisiche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Garaza. Cena: 85000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links