Novel Real Estate Logo

L0962 - Продажба - Куќа, Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 21/09/2023  
Населба: Лисиче  
Локација:  
Површина: 235 m²
Број на соби:
Кат: приземје + кат 
Ентериер: Празен  
Тераса: да 
Подрум: +17м2 
Година на градба: 2020 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 303 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 160000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Лисиче со површина од 235 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 160000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Lisiche so povrshina od 235 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 160000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Lisiche so povrshina od 235 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 160000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links