Novel Real Estate Logo

L0990 - Продажба - Куќа, Припор

Општи информации:

Последна промена: 14/04/2022  
Населба: Припор  
Локација:  
Површина: 138 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Тераса: да 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 814 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 105000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Припор со површина од 138 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 105000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Pripor so povrshina od 138 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 105000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Pripor so povrshina od 138 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 105000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links