Novel Real Estate Logo

L1001 - Продажба - Куќа, Драчево

Општи информации:

Последна промена: 17/08/2023  
Населба: Драчево  
Локација:  
Површина: 174 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 355 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 110000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Драчево со површина од 174 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 110000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Drachevo so povrshina od 174 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 110000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Drachevo so povrshina od 174 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 110000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links