Novel Real Estate Logo

L1002 - Продажба - Куќа, Волково

Општи информации:

Последна промена: 17/05/2023  
Населба: Волково  
Локација:  
Површина: 88 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 1000 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 90000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Волково со површина од 88 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Гаража. Цена: 90000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Volkovo so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza. Cena: 90000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Мичурин 49 m²
76000 €
Се издава Стан во Водно 125 m²
1200 €
Се издава Стан во Карпош 2 65 m²
600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Volkovo so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza. Cena: 90000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links