Novel Real Estate Logo

L1012 - Продажба - Куќа, Усје

Општи информации:

Последна промена: 22/11/2023  
Населба: Усје  
Локација: Мијанчовец 
Површина: 31 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Вкупна површина на плац: 1590 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 45000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Усје со површина од 31 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 45000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Usje so povrshina od 31 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 45000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Usje so povrshina od 31 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 45000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links