Novel Real Estate Logo

L1016 - Продажба - Куќа, Соње

Општи информации:

Последна промена: 03/03/2023  
Населба: Соње  
Локација: Долно Соње 
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор:
Вкупна површина на плац: 400 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 75000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Соње со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 75000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Sonje so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 75000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Мичурин 49 m²
76000 €
Се издава Стан во Водно 125 m²
1200 €
Се издава Стан во Карпош 2 65 m²
600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Sonje so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 75000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links